BEY Elektrik,Elektronik ve LED Aydınlatma Sistemleri olarak ledli aydınlatma ürünleri ile ilgili çözümler üretiyoruz. Sektörde 13 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli mühendislerin katkılarıyla aydınlatma alanında yenilikçi ürünler kazandırmaktayız. Müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesi temelinde hareket eden firmamız, son yıllarda enerji maliyetlerinin yükselmesine karşılık olarak daha az enerji tüketen ürünleri sizler için tasarlamaktadır.

Led aydınlatma sektörü teknolojinin gelişmesine paralel olarak hızla yenileniyor. Birim watt başına elde edilen lumen aydınlık değerleri gün geçtikçe yükseliyor. Firmaların bu alanda ciddi bir rekabet içerisinde olmaları müşterilerimiz için her geçen gün daha verimli ürünler tasarlamamıza olanak sağlıyor.

BEY Elektrik,Elektronik ve LED Aydınlatma Sistemleri olarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti ilke ediniyoruz. Bunun neticesi olarak alanında lider olan CREE, OSRAM ve SAMSUNG gibi firmalara ait yüksek kaliteli ledler kullanmaktayız. Özellikle çinden gelen düşük verimli ve kalitesiz malzemeleri hiç bir koşulda kullanmamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetindeki en önemli etkende bu zaten.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?